Kategorie
Imiona na literę M Imiona żeńskie

Mirosława

Znaczenie imienia Mirosława

Mirosława to kobieta, która cechuje się wyjątkową pracowitością. Bardzo szybko dostrzega to jej otoczenie, w którym cieszy się szacunkiem i uznaniem. Jest ceniona na rynku pracy, a pracowitość przekłada się również na jej rodzinne szczęście. Ponadto posiada w sobie dużo pozytywnej energii, którą może zarażać innych. Z drugiej strony potrafi być także wybuchowa, dlatego lepiej nie wchodzić jej w drogą, gdy ma zły humor. Impulsywne zachowania można zaliczyć do jej największych wad. Przez życie idzie bardzo pewnie i wie, czego od niego oczekuje. Uparcie dąży do realizacji swoich celów, jednak źle znosi krytyką, nawet wtedy, gdy jest ona uzasadniona. To coś, nad czym powinna pracować. Jej analityczny umysł w połączeniu z intuicją sprawia, że łatwiej odnosić jej sukcesy zawodowe. Może być dobrym przedsiębiorcą lub pracownikiem etatowym. Na świat jest otwarta, dlatego chętnie poznaje nowe osoby. Najczęściej jest wobec nich bardzo życzliwa i sympatyczna. W wolnych chwilach stawia na adrenalinę i ryzyko, dlatego lubi ekstremalne podróże, sporty i próbowanie nowej kuchni. Jest niezwykle rodzinna, dlatego szybko staje się dobrą żoną i matką.

Pochodzenie imienia Mirosława

Żeńskie imię Mirosława pochodzi z języka staropolskiego i jest odmianą męskiego Mirosław. Powstało z połączenia słów “mir”, czyli pokój oraz sława. Imię oznacza osobę, która, dzięki swojemu spokojowi stanie się szanowana.

Zamiłowania i hobby

Mirosława to kobieta, z którą nie można się nudzić. Uwielbia rywalizację, ryzyko i adrenalinę. W związku z tym praktykuje sporty ekstremalne, takie jak skakanie na bungee, czy też ze spadochronem. Doskonale odnajduje się podczas wycieczek w odległe kraje. Zdecydowanie bardziej pasuje jej eskapada do Amazonii, niż spokojne zwiedzanie Rzymu. Lubi spędzać czas ze swoimi przyjaciółmi, dlatego nie stroni od organizowania domówek lub brania udziału w wypadach na miasto. Dużo spokoju przynosi jej również obcowanie z bliskimi i cieszenie się wspólnymi chwilami.

Praca i kariera zawodowa

Jej pracowitość bardzo szybko doceniana jest na rynku pracy. Z jej walorów zdają sobie sprawę pracodawcy i współpracownicy, wśród których cieszy się sporym uznaniem. Zaraża pozytywną energią innych i uparcie dąży do celu. Jeżeli tylko zapanuje nad swoimi reakcjami na krytykę, to naprawdę stać ją na wiele. Posiada analityczny umysł, wysoką inteligencję i cały czas się doszkala, dzięki czemu systematycznie buduje swoją pozycję w hierarchii zawodowej.

Predyspozycje zawodowe

Mirosława ma wiele umiejętności. Dobrze odnajdzie się w zawodach związanych z zarządzaniem, administracją i analityką. W mig łapie nowinki techniczne, dlatego chętnie pracuje z urządzeniami elektronicznymi.

Patroni Mirosławy

Brak patronów dla osób o imieniu Mirosława.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *