Kategorie
Imiona na literę A Imiona żeńskie

Adrianna

Znaczenie imienia Adrianna

Adrianna to kobieta pewna siebie, niekiedy aż za bardzo. Cechuje ją między innymi pretensjonalne poczucie własnej ważności, nadmierne wyolbrzymianie swoich talentów czy zdobytych osiągnięć, roszczeniowość, a także ogromne uznanie dla prestiżu. Czasami bywa złośliwa i jest bardzo pamiętliwa. Jej urok osobisty w połączeniu z niezwykłą siłą oraz opakowaniem, wzbudza zachwyt i uznanie osób z najbliższego otoczenia. Adrianna to urodzona materialistka, w życiu najważniejsze są dla niej kariera oraz pieniądze, dlatego też skupia się na poszukiwaniu pracy w jednym z prestiżowych zawodów. Jeżeli chodzi o relacje z mężczyznami, to Adrianna zdecydowanie nie jest typem dobrej pani domu. Choć jest stała w uczuciach, to nie da się zdominować swojemu partnerowi – dobrze wie, co zrobić, aby postawić na swoim!

Pochodzenie imienia Adrianna

Adrianna to żeński odpowiednik imienia “Adrian”, które po raz pierwszy pojawiło się w starożytnym Rzymie, wówczas nadawano je wyłącznie chłopcom. Wywodzi się od imienia “Hadrian”, czyli “należący do miasta Hadrii” (miasta we Włoszech). Jako imię żeńskie zaczęto je powszechnie stosować od 1350 roku, w Polsce od XX wieku.

Zamiłowania i hobby

Jako kobieta o narcystycznym usposobieniu, Adrianna nie ma zbyt wielu zainteresowań. Skupia się głównie na swoim wyglądzie oraz zaspokojeniu codziennych potrzeb. Dlatego też w wolnych chwilach najchętniej wypoczywa w domowym zaciszu, oddając się pielęgnacyjnym rytuałom.

Praca i kariera zawodowa

Adrianna to kobieta niezależna i samowystarczalna. Zachwyca pewnością siebie oraz niesamowitą wolą walki. Dzięki stosunkowo dobrej intuicji oraz pomysłowości Adrianna prawie zawsze dokonuje właściwego wyboru. Nie boi się nowych wyzwań, bez trudu pokonuje przeszkody napotkane na swojej drodze. Nikt ani nic nie zdoła jej powstrzymać przed realizacją zamierzonych planów, a z każdej przegranej wyciąga odpowiednie wnioski. Adrianna jest typem kobiety, która pracę traktuje jako sposób na zyskanie rozgłosu i pieniędzy. Dlatego też dobrze czuje się w zawodach prestiżowych gwarantujących wysoki zarobek. Lubi rywalizować z innymi współpracownikami, usilnie przekonując ich o słuszności swoich racji. Adrianna to dobry dyplomata, który jest w stanie wygrać każde negocjacje.

Predyspozycje zawodowe

Adrianna – posiadaczka umysłu ścisłego doskonale poradzi sobie w zawodzie pracownika lombardu, salonu jubilerskiego, banku bądź dużej korporacji. Kobieta o tym imieniu nadaje się również do pracy w branży rozrywkowej, marketingu czy handlu.

Patroni Adrianny

Brak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *