Kategorie
Imiona na literę K Imiona żeńskie

Kleopatra

Znaczenie imienia Kleopatra

Kleopatra to kobieta, która posiada wyjątkową i nietuzinkową osobowość. Na co dzień cechuje ją niezwykła ambicja i dążenie do realizacji swoich celów. Stara się zawsze stawiać na swoim, zarówno w życiu zawodowym i prywatnym. Z reguły udaje jej się osiągać spektakularne sukcesy, co jest wynikiem ciężkiej pracy i nieustępliwości. Stawia na niezależność oraz posiada wysoką inteligencję, z której robi użytek. Żyje na własnych zasadach, a jej zdolności przywódcze przydają się na stanowiskach kierowniczych oraz w prowadzeniu własnej firmy. Innych ocenia bardzo sprawiedliwie, dzięki czemu cieszy się szacunkiem otoczenia. Jest bardzo wymagająca wobec siebie i innych, co dodatkowo napędza ich do rozwoju. W towarzystwie trzyma się raczej z boku, choć zawsze ma dobrą radę lub ciekawe wnioski. Nie chce brylować, woli działać z ukrycia i sumiennie wykonywać swoją życiową misję. Na co dzień jest raczej spokojna, choć zdarzają jej się wybuchy. Jest bardzo pamiętliwa, dlatego lepiej nie nastąpić na jej odcisk. Wobec bliskich jest bardzo czuła i wrażliwa. W związku jest oddana i wierna.

Pochodzenie imienia Kleopatra

Żeńskie imię Kleopatra pochodzi z języka greckiego. Powstało ze zlepka słów takich jak “kleos” – sława i “pater” – ojciec. W znaczeniu, Kleopatra to osoba, która jest dumą swojego ojca.

Zamiłowania i hobby

Kleopatra w wolnych chwilach lubi przebywać w gronie bliskiej rodziny. Razem z nią udaje się na wycieczki, dzięki czemu odkrywa świat. Lubi się kształcić, dlatego dużo czasu poświęca również na samodoskonalenie i rozwój. Bierze udział w seminariach i szkoleniach, a także bardzo dużo czyta. Od czasu do czasu spotyka się również ze znajomymi, choć z reguły nie jest to dla niej najwyższy priorytet. Bardzo dobrze czuje się w swoim towarzystwie, gdzie może uciekać myślami do swojego świata. Jej wrażliwość sprawia, że kocha sztukę.

Praca i kariera zawodowa

Kleopatra to prawdziwa kobieta sukcesu. Jej nietuzinkowy charakter i inteligencja sprawiają, że większość projektów kończy z zadowalającym wynikiem i szybko pnie się po szczeblach kariery zawodowej. Wyciąga odpowiednie wnioski z porażek oraz stale się kształci, co jest cenione na rynku pracy. Ma predyspozycje do bycia doskonałym przełożonym, a także sprawiedliwą i odnoszącą sukcesy bizneswoman.

Predyspozycje zawodowe

Kleopatra jest stworzona do osiągania sukcesów w każdej pracy, w której się znajdzie. Wszystko zależy od tego, jak szybko dojdzie do kierowniczych stanowisk, które są idealnie dopasowane do jej predyspozycji. Ma również potencjał na bycie prawdziwą bizneswoman.

Patroni Kleopatry

  • brak patronów dla imienia Kleopatra.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *