Kategorie
Imiona na literę I Imiona żeńskie

Iga

Znaczenie imienia Iga

Iga to kobieta, która na co dzień cieszy się dużym szczęściem i powodzeniem. Posiada również wiele talentów, które umiejętnie wykorzystuje w życiu prywatnym i zawodowym. Zdecydowanie wie, jak dążyć do sukcesu i go osiągać. W swojej drodze cechuje się dużym uporem oraz cierpliwością, dzięki czemu jest w stanie pokonać wiele przeciwności losu. Jej pracowitość doceniana jest przez przyjaciół i przełożonych. Jest bardzo zaradną kobietą, która z powodzeniem może pójść w kierunku własnego biznesu i tu również odniesie sukces. Wśród jej atutów znajdują się również dobra organizacja pracy lub czasu wolnego, a także bycie bardzo towarzyską i otwartą osobą. Dzięki temu cieszy się powszechnym uznaniem i szacunkiem otoczenia, a także jest bardzo gospodarną panią domu. Nie narzeka na brak powodzenia, a w związku jest bardzo stała, choć czasami brakuje jej animuszu do przejęcia w nim kontroli. Uwielbia pomagać innym, dlatego często angażuje się w akcje społeczne i charytatywne. Zdecydowanie woli działać, niż marnować cenny czas.

Pochodzenie imienia Iga

Żeńskie imię Iga powstało w wyniku skrócenia formy Jadwiga. Obecnie funkcjonuje swobodnie jako samodzielna forma. Pierwotne imię Jadwiga pochodzi z języka starogermańskiego i oznacza kobietę, która jest bardzo waleczna.

Zamiłowania i hobby

Iga jest bardzo sympatyczną i otwartą kobietą, dlatego posiada liczne grono znajomych. Jest również doskonałą gospodynią, dlatego często w swoich progach organizuje dla nich przyjęcia. To bardzo przyjacielska osoba, która równie dobrze odnajduje się podczas odwiedzin u gości. Lubi podróże, dlatego z łatwością poznaje nowe języki i kultury. To napędza ją do dalszego działania.

Praca i kariera zawodowa

Iga to zdecydowanie uosobienie sukcesu. W codziennej pracy jest bardzo sumienna i wytrwała, dlatego można powierzyć jej bardzo odpowiedzialne stanowiska i projekty. Za zaufanie odpłaca ich realizacją na wysokim poziomie, co pomaga jej w odniesieniu zawodowego sukcesu. Cały czas się uczy i pozyskuje nowe kompetencje, co również cenione jest na rynku pracy. Świetnie odnajduje się zarówno w roli współpracownika oraz przełożonego. Może odnieść również duży sukces jako bizneswoman.

Predyspozycje zawodowe

Iga uwielbia kontakt z ludźmi, dlatego świetnie sprawdzi się we współpracy z nimi. Będzie świetnym konsultantem lub doradcą klienta, a także kierownikiem projektu. Zdecydowanie nie lubi nudy oraz jest odporna na stres, dlatego często zajmuje kluczowe stanowiska w zawodach podwyższonego ryzyka. To zdecydowanie jej żywioł i ma do tego odpowiednie predyspozycje.

Patroni Igi

  • brak patronów dla imienia Iga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *