Kategorie
Imiona na literę N Imiona żeńskie

Natasza

Znaczenie imienia Natasza

Natasza to prawdziwe uosobienie kobiecości, jednak potrafi być bardzo zmienna. To sprawia, że trudno za nią nadążyć, z czym problem mają nawet bliscy i przyjaciele. Bardzo łatwo ulega wpływom innych osób oraz chwilowym nastrojom. Może być bardzo spokojna, by po chwili wybuchnąć i zareagować gniewem na z pozoru błahą sytuację. W życiu potrzebuje ciągłych zmian, dlatego nudzi się monotonną pracą i życiem w modelu praca – dom. Jeżeli partner zapewni jej wystarczająco dużo rozrywki i atrakcji, to będzie oddana i wierna. Ma bardzo dużo życiowej energii, którą zaraża również inne osoby. Dzięki temu z uporem dąży do realizacji celów życiowych, co przekłada się na sukcesy zawodowe i prywatne. Radzi sobie nawet z natłokiem obowiązków, choć wydaje się, że w jej przypadku pogodzenie wszystkiego nie jest możliwe. Jej łatwość adaptacyjna sprawia, że bez problemu odnajdzie się w wielu życiowych sytuacjach i wyjdzie z nich obronną ręką. Przez życie idzie pewnym krokiem pełnym zmysłu i taktu.

Pochodzenie imienia Natasza

Imię Natasza pochodzi z języka rosyjskiego. Powstało jako odmiana imienia Natalia i obecnie wykorzystywane jest jako osobne imię kobiece. Imię to nawiązuje do kobiety, która spodziewa się dziecka lub oczekuje życia po śmierci.

Zamiłowania i hobby

Natasza to osoba, która najlepiej czuje się we własnym domu. Dużo czasu poświęca na jego pielęgnacje i dbanie o potrzeby swoich najbliższych. Realizacja domowych obowiązków w jej przypadku to prawdziwa przyjemność, a nie przykry obowiązek. Chętnie organizuje domówki, ale również z dużą aprobatą bierze udział w przyjęciach organizowanych przez inne osoby. Lubi podróże i odkrywanie nieznanego, co wprowadza do jej życia niezbędne zmiany i atrakcje. Bez tego nudzi się i poszukuje odpowiedniego zajęcia.

Praca i kariera zawodowa

Kobiety o imieniu Natasza mogą mieć problemy z przystosowaniem się do sztywnych rygorów związanych z pracą. Zdecydowanie nie należą do najbardziej efektywnych i sumiennych pracownic, jednak ostatecznie radzą sobie z powierzonymi im zadaniami. Nie lubią monotonii, dlatego lepiej sprawdzają się w pracy w terenie, niż w pracy za biurkiem. Są bardzo energiczne, dzięki czemu zarażają dobrą energią inne osoby. Ich roztrzepanie sprawia jednak, że mogą nie sprawdzić się na kierowniczych stanowiskach.

Predyspozycje zawodowe

Natasza potrzebuje zmian, dlatego najlepiej sprawdza się w zawodach pozwalających na swobodę działania i podróże. Trudno o wskazanie konkretnego z nich.

Patroni Nataszy

Brak patronów dla osób o imieniu Natasza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *