Kategorie
Imiona męskie Imiona na literę P

Przemysław

Znaczenie imienia Przemysław

Mężczyźni o imieniu Przemysław charakteryzują się prostolinijnym charakterem. Mają wiele cnót, które pielęgnują. Na co dzień ma wiele pomysłów i ogrom energii. Mimo przeciwności losu nie zraża się tak łatwo i uparcie brnie do realizacji swojego celu. Zdecydowanie stawia sobie wymagające cele, a kroczenie do nich go napędza. Powierzone mu obowiązki wykonuje z należytą starannością i ostatnie co można o nim powiedzieć to to, że jest leniwy. Zdecydowanie zalicza się do pracowitych i ambitnych osób, co przekłada się korzystnie na jego życie prywatne i zawodowe.

 

Posiada błyskotliwy umysł i bardzo wysublimowany dowcip. Dzięki temu jest niezwykle ceniony wśród towarzyszy. Z łatwością nawiązuje nowe kontakty, a wiele z nich owocuje wieloletnimi znajomościami. Starannie dobrani przyjaciele okazują mu wsparcie w trudnych chwilach. Jego lojalność sprawia, że zawsze ma na kogo liczyć. Niestety czasem ma problemy z zarządzaniem swoimi finansami. Gdy szuka partnerki, to powinien skupić się na kobietach, które umiejętnie zarządzają pieniędzmi. Przemysław w związku będzie pełnił rolę osoby, która dba o zarabianie pieniędzy i zapewnienie bezpieczeństwa bliskim, jednak wydatkowanie musi być po stronie partnerki. Jest rodzinny i odda wszystko miłości swojego życia.

Pochodzenie imienia Przemysław

Imię Przemysław pochodzi z języka starosłowiańskiego. Pochodzi ono z przekształcenia imienia Przemysł. Oznacza ono osobę, która jest sprytna, bystra i podejmuje w życiu przemyślane decyzje.

Zamiłowania i hobby

Przemysław to osoba, która uwielbia dobrze się bawić. Wolny czas spędza na imprezach w gronie najbliższych. Spotyka się zarówno na domówkach, jak i na mieście. Otacza się zaufanymi ludźmi, którzy są zarówno do tańca, jak i do różańca. Poza imprezami dużo czasu spędza w domu z najbliższymi. Dużo szczęścia daje mu czas spędzony z żoną i dziećmi. Razem się bawią, czytają, czy też oglądają filmy. To dla niego niezwykle odprężające. Na dłuższy urlop chętnie wybiera się w dalekie lub bliskie podróże. Oczywiście w gronie swoich przyjaciół lub rodziny.

Praca i kariera zawodowa

Na rynku pracy Przemysław nie powinien mieć większych problemów. Dobrze radzi sobie z powierzonymi mu obowiązkami. Ma pełno cnót i bardzo dużo energii. Sumiennie realizuje swoje obowiązki. Zawsze stara się być lepszym, co jest cenione zarówno przez przełożonych, jak i współpracowników. Błyskotliwy umysł sprawia, że podejmuje dobre decyzje biznesowe. Stawia na wydajność, dokładność i duże zaangażowanie. Nie jest leniem. Doskonale sprawdza się na technicznych stanowiskach, w tym m.in. związanych z naukami ścisłymi. Odpowiednio poprowadzony odniesie sukces zawodowy, jednak nie jest to dla niego priorytet.

Predyspozycje zawodowe

Przemysław ma predyspozycję do pracy w zawodach technicznych, w tym analitycznych i związanych z naukami ścisłymi. Będzie dobrym analitykiem biznesowym, inżynierem, czy też kierownikiem produkcji.

Patroni Przemysława

Brak obecnie patronów dla imienia Przemysław.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *