Kategorie
Imiona na literę S Imiona żeńskie

Stanisława

Znaczenie imienia Stanisława

Kobiety o imieniu Stanisława to osoby, które posiadają w sobie wielkie pokłady pozytywnej energii. Charakteryzują się wrodzoną charyzmą, dzięki czemu bez trudu stają się liderkami zespołu, czy też duszami towarzystwa. Stanisława to przede wszystkim pewna siebie osoba, które lubi ryzyko i chętnie je podejmuje. Stara się, aby w każdej sytuacji była dostrzeżona. Doskonale odnajduje się w codziennym przebywaniu z innymi osobami. Dotyczy to zarówno relacji prywatnych, jak i zawodowych. Wszystko dlatego, że ma dar do rozmawiania z ludźmi i zrozumienia ich. Dzieli się dobrymi radami w wielu obszarach. Stawia na szczerość i stabilność, co jest nie do przecenienia.

 

Stanisława swoją energię pożytkuje w dobry sposób. Lubi aktywnie działać i nie chce tracić czasu na zbędne analizy. Jednocześnie posiada silną osobowość, dzięki czemu oddziałuje na inne osoby. Jej życie jest uporządkowane i stabilne. Mimo tego, że ma dużą inteligencję i rozlegle horyzonty, to jednak nigdy nie chce się wywyższać. Inne osoby traktuje z szacunkiem, dzięki czemu cieszy się powszechnym uznaniem. Nie tylko słucha, ale także pomaga. Stanowi dobrą kandydatkę na żonę i matkę. Ze względu na swój wyjątkowych charakter, osobowość i czar, nie narzeka na brak adoratorów.

Pochodzenie imienia Stanisława

Żeńskie imię Stanisława powstało bezpośrednio od męskiego Stanisława. To zlepek słów z języka staropolskiego. Oznaczają kobietę, która okryła się sławą ze względu na swoje prawe i szlachetne postępowanie.

Zamiłowania i hobby

Stanisława ma szerokie horyzonty i wiele zainteresowań. Doskonale odnajduje się w roli osoby organizującej przyjęcia. Zawsze cieszą się one dużym zainteresowaniem i panuje na nich przyjazna atmosfera. Ponadto w wolnym czasie dba o ciepło domowego ogniska. Odpoczynek znajduje w domowych obowiązkach. Nie unika wyjść na miasto w gronie znajomych, gdzie potrafi zaszaleć. Jest otwarta na nowości i ciekawa świata, dlatego chętnie wybiera się w podróże po całym świecie. To doskonała kompanka małych i dużych wypraw. Ceni sobie dobrą książkę i film, dlatego jesienne wieczory potrafi spędzać pod kocem na kanapie.

Praca i kariera zawodowa

Kobiety o imieniu Stanisława należą do cenionych na rynku pracy. Zawdzięczają to swojej pracowitości i sumienności. Dokładnie wykonują różnego rodzaju obowiązki i przykładają się nawet do najmniejszych drobiazgów. Dzięki swojej charyzmie szybko zyskują uznanie w oczach przełożonych i współpracowników. Przekłada się to na awanse i dojście do kierowniczych stanowisk. Naturalna zdolność trafnej oceny sytuacji, a także skłonność do podejmowania ryzyka mogą przynieść je wiele dobrego. Z powodzeniem poradzi sobie nawet z największymi wyzwaniami i dowiezie istotny dla firmy projekt. To osoba, której można i warto zaufać.

Predyspozycje zawodowe

Stanisława to kobieta, która odniesie duży sukces w handlu lub usługach. Dotyczy to zarówno pracy etatowej, jak i założenia własnego biznesu. Ma również predyspozycje do pracy w sektorze HORECA.

Patroni Stanisławy

Obecnie brak patronek dla osób o imieniu Stanisława.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *