Kategorie
Imiona na literę T Imiona żeńskie

Tatiana

Znaczenie imienia Tatiana

Kobiety o imieniu Tatiana to bardzo ciekawe osoby. Przede wszystkim mają zróżnicowaną naturę i bardzo łatwo wybuchają. Często potrafią zrobić awanturę o coś mało istotnego. To sprawia, że codzienne funkcjonowanie z Tatianą może być trudne. Kobieta ta posiada w sobie duże pokłady bezczelności oraz jest typem buntowniczki. Gdy obierze swój cel, to uparcie do niego dąży i nie zraża się z przeciwnościami. Jej natura sprawia, że raczej stoi w opozycji i nie zgadza się z porządkiem świata. Zawsze ma własny pogląd i uparcie się go trzyma.

Tatiana jest również kobietą pełną talentów. Posiada wrodzoną i dobrą pamięć, a także analityczny umysł. To pomaga jej w budowaniu kariery zawodowej, a także sprawdza się w wielu zawodach. Niestety często wykorzystuje ona swoje umiejętności manipulowania innymi, co nie jest niczym dobrym. Bywa kobietą mściwą, dlatego lepiej nie zajść jej za skórę. Przez życie idzie z dużą pewnością siebie i ze zdecydowaniem. Mimo trudnego charakteru, ma grono zaufanych przyjaciół. Wobec nich pokazuje swoje łagodne i pomocne oblicze. W związku jest bardzo zaborcza, jednak należy do oddanych kobiet.

Pochodzenie imienia Tatiana

Kobiece imię Tatiana powstało z języka rosyjskiego. Na polskim gruncie jest przeróbką starego imienia Tacjana.

Zamiłowania i hobby

Tatiana należy do osób, które uwielbiają spędzać czas w gronie najbliższej rodziny lub przyjaciół. Kobieta ta nie unika spotkań towarzyskich, w tym domówek, czy też wspólnych wypadów za miasto. Jeżeli wówczas daje o sobie znać jej pogodna i towarzyska strona, to jest idealnym kompanem. Ponadto Tatiana lubi odkrywać świat. Stawia na miejsca, które mają nieoczywiste, jednak ważne znaczenie. To m.in. miejsca ważnych strajków, czy też wydarzeń kulturalnych. W zimowe wieczoru nie pogardzi dobrą książką lub filmem w domowym zaciszu. Jej zróżnicowana natura sprawia, że może mieć wiele zamiłowań.

Praca i kariera zawodowa

Pod względem zawodowym Tatiana musi się pilnować. Jeżeli wykorzysta swoje atuty, w tym m.in. doskonałą pamięć, analityczny umysł i dążenie do celu, to może osiągnąć sukces. Musi jednak bardzo się temu poświęcić. W przeciwnym razie trudno będzie zbudować jej stabilną pozycję zawodową. Może mieć również problemy, gdy dadzą o sobie znać gorsze strony jej charakteru, w tym: konfliktowość, bunt, bezczelność, przemądrzałość itp. Wówczas nie będzie ceniona ani przez pracodawców, ani przez współpracowników. Kluczem jest umiejętne poprowadzenie kariery i eksponowanie zalet, przy lepszej kontroli wad Tatiany. Kobieta ta może mieć również problem z przyznawaniem się do błędów i braniem odpowiedzialności za swoje czyny.

Predyspozycje zawodowe

Tatiana uwielbia kontakt z ludźmi i przekłada się to na jej predyspozycje zawodowe. Dobrze sprawdzi się w zawodach, gdzie ten kontakt będzie wszechobecny. W grę wchodzą m.in.: aktorstwo, sztuka, świat mody, czy też praca w handlu w bezpośrednim kontakcie z klientem. To w tych zawodach Tatiana odnajdzie się najlepiej.

Patroni Tatiany

Obecnie brak patronów dla kobiet o imieniu Tatiana.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *