Kategorie
Imiona na literę S Imiona żeńskie

Sandra

Znaczenie imienia Sandra

Kobiety o imieniu Sandra cechują się ogromną życiową energią. Chętnie angażują się w wiele projektów i nie lubią bezczynność. Klasyczną Sandrę wyróżniają m.in. kreatywność i zaradność. Dzięki temu doskonale radzi sobie w życiu i znajduje wyjście z każdej, nawet trudnej sytuacji. Cechy te korzystnie przekładają się na jej codzienne życie prywatne oraz zawodowe. Na ogół Sandra jest mocno zdeterminowana i uparcie dąży do celu. Nie przejmuje się przeszkodami i małymi niepowodzeniami. Zawsze szuka możliwości ich pokonania i pójścia naprzód. Pozostaje przy tym pewna siebie i rozsądna.

 

Sandra cieszy się dużą popularnością wśród znajomych. Posiada dużą inteligencję i wiedzę, jednak nie wywyższa się. Każdego traktuje z szacunkiem, a także posiada w sobie niezbędną pokorę. Chętnie pomaga innym i czerpie z tego radość. Właśnie dlatego angażuje się w różnego rodzaju akcje pomocowe i charytatywne. Na co dzień jest sympatyczna i życzliwa, dlatego nie ma zbyt wielu wrogów. Ponadto posiada dar trafnego oceniania ludzi, dlatego umiejętnie dobiera sobie przyjaciół. Stawia na aktywne życie i wystrzega się w nim monotonii. Jest kandydatką na dobrą żonę i matkę. Umiejętnie dba o swoich bliskich.

Pochodzenie imienia Sandra

Żeńskie imię Sandra pochodzi z języka włoskiego. Powstało na bazie skracania imienia Aleksandra i pochodzi bezpośrednio od niego.

Zamiłowania i hobby

Bez dwóch zdań Sandra kocha intensywne i ciekawe życie. Stawia na różnego rodzaju zamiłowania, w tym m.in. uprawianie sportu, czy też dalekie podróże. Lubi zaszaleć i wyjść ze znajomymi na miasto. Tam potrafi bawić się do białego rana. Przy niej nie można się nudzić. Ma milion pomysłów na minutę i chętnie odkrywa nieznane. W chwilach słabości lub wyczerpania stawia na dobry film na kanapie oraz książkę. Zdarza się to jednak bardzo rzadko, bo na co dzień jest kobietą dynamitem, która tryska pozytywną energią. Aktywnie angażuje się m.in. w akcje charytatywne i działania różnego rodzaju fundacji.

Praca i kariera zawodowa

Ze względu na swoją zaradność i pracowitość Sandra ma duży potencjał zawodowy. Jeżeli odpowiednio pokieruje swoim życiem, to odniesie sukces i zbuduje wysoką pozycję społeczną. Jej atuty doceniane są przez pracodawców, dlatego nie ma problemu ze znalezieniem pracy. Musi być ona jednak wystarczająco aktywna i dawać jej nowe bodźce. Monotonna i powtarzalna praca zdecydowanie nie jest dla niej. Ma wrodzony intelekt, inteligencję i intuicję. Dzięki temu wybiera najlepsze rozwiązania i nie boi się ryzyka. Często odnosi przy tym spore korzyści. W pracy jest ceniona przez współpracowników, ponieważ się nie wywyższa i pomaga innym. Ma zadatki na bycie dobrą szefową.

Predyspozycje zawodowe

Sandra uwielbia pomagać innym. W związku z tym ma predyspozycje do pracy w zawodach, gdzie niesie się pomoc innym ludziom. Sprawdzi sie jako lekarka, rehabilitantka, czy też dziennikarka. Ponadto świetnie odnajduje się jako zawodowa tancerka lub choreografka.

Patroni Sandry

Obecnie brak patronek dla imienia Sandra.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *